ДП Чернівецький лісгосп

Виконання вимог Закону “Про оцінку впливу на довкілля”

Відповідно до вимог закону «Про оцінку впливу на довкілля» 23 січня 2020 року відбулося громадське обговорення оцінки впливу на довкілля господарської діяльності ДП «Чернівецьке лісове господарство».

Громадське слухання проходило в приміщенні Центру економічного зростання Волоківської ОТГ за участі представника Мінекоенерго Кушнір І. Д., головного лісничого ДП «Чернівецький лісгосп» Чебана І. Д. та представників громадськості.

 Громадське слухання та обговорення у процесі оцінки впливу на довкілля проводиться з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності підприємства. Громадськість має право подавати будь-які зауваження чи пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності. ⠀

В процесі громадського слухання було представлено планову діяльність лісгоспу щодо спеціального використання лісових ресурсів в порядку проведення суцільних рубок головного користування та рубок формування та оздоровлення лісу. Попередньо, а саме 26 грудня 2019 року в єдиному реєстрі було розміщено звіт з ОВД, який безпосередньо описує вплив діяльності підприємства на довкілля. ⠀

В ході слухання запитань, зауважень та пропозицій щодо планової діяльності підприємства у представників громадськості не виникло. Протокол та відеозапис слухання буде викладено у відкритому доступі.