ДП Чернівецький лісгосп

Лісова сертифікація FSC® ДП «Чернівецький лісгосп»

 

 

  11 листопада ДП «Чернівецький лісгосп» успішно пройшов повторний аудит на відповідність вимогам сертифікату Forest Stewardship Council® (Лісової опікунської ради).

   Щорічно підприємство проходить такий наглядовий аудит для перевірки на відповідність вимогам FSC сертифікації та кожних 5 років проводиться ресертифіксація, за якої підприємство проходить повний сертифікаційний аудит.

  Лісова сертифікація – оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно-, екологічно- і соціально- збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів.
    Основна увага акцентується на невиснажливому веденні лісового господарства, мінімізації впливу на навколишнє середовище та якісне лісовідновлення. Ще одним важливим принципом є раціональне використання функцій лісу, з метою зміцнення місцевої економіки і отримання широкого спектру екологічних і соціальних вигод.
    Лісовим кодексом України передбачено, що лісова сертифікація є невід’ємною складовою організації лісового господарства, яка ґрунтується на міжнародних стандартах.
Вкотре підприємство підтвердило дотримання стандартів зазначених у сертифікаті FSC (Лісової опікунської ради), в результаті чого отримало ресертифіксацію на наступні роки. Це дасть нам змогу розширити ринки збуту лісопродукції, як на внутрішньому ринку так і на експорт та дозволить збільшити надходження від реалізації та покращити фінансово-економічний стан підприємства.
    Продукція ДП «Чернівецьке ЛГ» маркується відповідним логотипом, який зареєстрований у багатьох країнах світу , задля гарантування споживачеві законності та сталості джерел походження деревини, яка використовувалась для виготовлення товару.

 

 

 

Прес-служба ДП “Чернівецьке ЛГ”