ДП Чернівецький лісгосп

Ярмарок новорічних ялинок

 

Природа швидко змінює декорації довкола і тому нам теж слід подбати про головну прикрасу різдвяних свят – ялинку, вже тепер, щоб мати більше часу для себе та сім’ї в передноворічній метушні.

 

З 1 грудня 2019 року ДП «Чернівецький лісгосп» розпочинає продаж новорічних ялинок.
На продаж є ялиця біла заввишки від 1,5 до 3,5 метрів.
Роздрібні ціни для реалізації новорічних ялинок в залежності від висоти:
– висотою до 1 –го метра – 40 грн. без ПДВ та відповідно 48 грн. з ПДВ ;
– висотою до 1,5 – метра – 60 грн. без ПДВ та відповідно 72 грн. з ПДВ ;
– висотою до 2 –х метрів – 80 грн. без ПДВ та відповідно 96 грн. з ПДВ ;

– висотою до 2,5 –х метрів – 100 грн. без ПДВ та відповідно 120 грн. з ПДВ ;
– висотою від 2,6 – метра – 200 грн. без ПДВ та відповідно 240 грн. з ПДВ ;

 

Реалізація новорічних ялинок буде проводитись безпосередньо з Оршівського базисного розсадника Кіцманського лісництва за адресою с. Оршівці Кіцманського району. За довідкою звертатись за телефоном: 050-434-56-95 з 9 .00 до 16 00 год. всі дні , за винятком неділі.
Для достовірності, що ялинку зрубали законно на ній повинна бути пластикова бирка зі штрих-кодом, який заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини. За цим кодом на сайті www.ukrforest.com можна перевірити легальність походження ялинки.
За словами Розалії Нагірняк (лісничої Кіцманського лісництва): «Ми дбайливо вирощували ялинки, щоб вони стали окрасою вашого свята та подарували новорічний настрій вашій родині. Приїхавши до нас разом з сім’єю Ви маєте чудову нагоду, щоб перетворити покупку ялинки на казкову передноворічну історію для своїх дітей, адже так цікаво побачити де вона росла, перед тим, як потрапити у ваш дім. Серед великого вибору зелених красунь ви обов’язково знайдете для себе найкращу та неодмінно отримаєте враження в подарунок, а можливо і фотосесію на пам’ять.»

Прес-служба ДП “Чернівецький лісгосп”