ДП Чернівецький лісгосп

ДП «Чернівецьке ЛГ» успішно пройшло контроль якості FSC

 

Лісова сертифікація – ДП «Чернівецьке ЛГ» успішно пройшло контроль якості FSC

   Лісогосподарські підприємства останнім часом усе частіше застосовують сертифікацію лісів як специфічний інструмент підтвердження відповідності деревної сировини міжнародним стандартам.

Сьогодні визнається, що сертифікація лісів є одним із визначальних інструментів сталого розвитку лісового господарства. Лісова сертифікація забезпечує створення умов для збалансованого вирішення економічних, екологічних та соціальних питань у лісовому секторі. Сертифікація лісів окремого лісогосподарського підприємства формує для нього сприятливі конкурентні передумови визначення місця на ринках деревини чи виробів із неї, в т. ч. на міжнародному. Такий сертифікат засвідчує, що на даній території управління лісами і господарювання в них здійснюється з дотриманням критеріїв невиснажливого лісокористування.

   Так державне підприємство «Чернівецьке ЛГ» успішно пройшло щорічну сертифікацію. Представниками наглядової ради було проведено контроль якості ведення лісового господарства і лісокористування за критеріям, визнаними в усьому світі, польові обстеження, зустрічі з працівниками державної лісової охорони, дано оцінку ряду економічних та екологічних вимог. Таким чином, повний комплекс лісогосподарських заходів від створення лісових насаджень до заготівлі деревини одержали відповідну оцінку, про що свідчить індивідуальний сертифікат лісової наглядової ради FSC.

   Міжнародна лісова сертифікація створює позитивний імідж всьому підприємству і дозволяє розширювати кордони діяльності, а щорічне підтвердження сертифіката FSC вимагає постійного і щоденного удосконалення рівня господарювання відповідно до міжнародних стандартів.

   Лісопродукція підприємства, яке має сертифікат FSC, вважається заготовленою у відповідності до вимог міжнародних стандартів. Споживачі, для яких якість деревини має першочергове значення, співпрацюючи з Чернівецьким лісогосподарським підприємствами, впевнені у її походженні та виконанні підприємством всіх міжнародних вимог ведення лісового господарства, а отже, впевнені у її якості.

Прес-служба

Чернівецького ОУЛМГ